+48 18 206 66 53

Wirtualny spacer 3600

Serdecznie zapraszamy do Willi położonej w Zakopanem na Krzeptówkach - 3km od centrum Zakopanego..

Zakopane należy do najbardziej znanych miejscowości turystycznych Polski. Leży na południu kraju około 100 km od Krakowa, przy granicy z Republiką Słowacką. Centrum miasta znajduje się na wysokości 838 m n.p.m., ale najwyżej położone osiedla sięgają 1000 m n.p.m. wspinając się na stoki Gubałówki - wzgórza otaczającego je od północy.

 

Okolica

Malownicza okolica i rozciągająca się przepiękna panorama Tatr to atuty tego zakątku.

Dom znajduje się w cichej, spokojnej okolicy zachodniej części Zakopanego w kIerunku Drogi prowadzącej do doliny Kościeliskiej oraz blisko Sanktuarium MB. F. Na Krzeptówkach. Odległości 2,5 - 3 km. Od Krupówek. Ze względu na lokalizację, obiekt nasz stanowi doskonałą bazę wypadową w góry.

Sąsiedztwo Drogi pod Reglami gdzie znajdują się wejścia do większości dolin reglowych m. in. Małej Łąki, Chochołowskiej, Kościeliskiej - sprawia, że w ciągu kilku minut można znaleźć się na łonie tatrzańskiej przyrody.

Wokół rozpościera się piękny widok, na Tatry ( Giewont, Czerwone Wierchy ) Drogę Pod Reglami, zbocze Gubałówki i Butorowego Wierchu.

Willa jest położona na granicy Tatrzańskiego Parku Narodowego, toteż zachęcamy do korzystania z biegnących nieopodal szlaków turystycznych.

Galeria

CopyRights © 2015 - www.napotoku.pl | Projekt i wykonanie:www.werb.pl - strony internetowe Opole